נעים מאד,

אני אירה חרקובסקי דותן, או איך שמכירים אותי ברשת – אירהוק.

התשוקה שלי היא לתוכן שנותן ערך אמיתי, לבניית קהילות, ליצירה ולביטוי עצמי אותנטי ולאנשים. אני אדם של אנשים ומאמינה שהמדיה מקרבת ביננו ולא להיפך.

אני אמא, אישה, בעלת עסק, ובעיקר מאמינה שכל דבר שאנחנו עושים, צריך לעשות מתוך מחשבה על הערך שאנחנו נותנים ועל ביטוי עצמי אמיתי, שמתחבר לאמונות ולערכים שלנו.

אני מאמינה שכמו בחיבורים הבין אישיים, כך גם בעסקים. אלה שיצליחו לספר את הסיפור שלהם בצורה אותנטית ומעניינת, יצליחו לבנות מותג חזק ולחזק את הקהילה סביב המותג.

מה אני עושה?

המומחיות שלי היא רשת האינסטגרם ובניית מותג באמצעות תוכן. יש לי ניסיון של מעל עשור בהקמת נכסים דיגיטליים עם קהילות של עשרות אלפי עוקבים פעילים, בניית אסטרטגיות תוכן, לימוד אינסטגרם בכל הרמות והגדלת מעגלי הלקוחות והמכירות באופן קונסיסטנטי, בהתאם למטרות המותג.

אני מנהלת את קהילת Instagram Israel Community בפייסבוק ומלמדת אינסטגרים לעסקים במסגרת של בית הספר שלי Sparkles by Irahok, באוניברסיטאות ומכללות מובילות בארץ, בבית הספר דיגיטאלנט ועוד.

בין לקוחותיי בעבר ובהווה

מגזין גו סטייל, תנובה, נס טכנולוגיות, eBay, שופרא, מילגה, פרקטים, נגישות ישראל, ענני תקשורת, סודה סטרים, קבוצת זאפ, ארומה ישראל, יפאורה תבורי, MyHeritage, פנדורה, נופשונית, תגלית ועוד.

בהשכלתי אני מהנדסת תעשיה וניהול עם התמחות במערכות מידע, אפיון תהליכים ובניית תוכניות עבודה. בנוסף, למדתי צורפות ואני כותבת ומצלמת ומנהלת קהילות בסושיאל מדיה כבר עשור, ותמיד מביאה את הפן האנליטי, לצד היצירתי בכל עשיה שלי.

 

קישורים למדיות שלי

תמונה של אירה חרקובסקי דותן
תמונה של אירה חרקובסקי דותן
בין לקוחותיי

אפשר להשאיר לי פרטים כאן:

[recaptcha]

פגישה לקפה - צרי קשר
WhatsApp chat
שינוי גודל גופנים